Jak to działa?

Na naszym portalu e-learningowym możesz w łatwy i szybki sposób zapewnić sobie i swoim pracownikom wymagane przepisami prawa szkolenie okresowe BHP.

Nie musisz nic instalować, wystarczy przeglądarka internetowa oraz połączenie z internetem. 

 

Jeżeli jesteś Pracodawcą:

 1. Wybierz rodzaj i ilość szkoleń BHP, które chcesz zamówić dla swoich pracowników lub dla siebie.
 2. Wybierz metodę płatności oraz metodę przesyłki Certyfikatu. Mozesz go otrzymać w wersji papierowej pocztą lub w wersji elektronicznej pdf.
 3. Wypełnij dane do faktury i zakończ składanie zamówienia.
 4. Opłać należność za zamówienie. Masz 2 możliwości:
  1. Przelew tradycyjny,
  2. Wygodną szybką płatność za pomocą usługi "Przelewy24".
 5. Po opłaceniu należności skonktaktujemy się z Tobą w celu sfinalizowania transakcji i udostępnienia szkolenia Twoim pracownikom.
 6. Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie przez każdego uczestnika indywidualnego adresu e-mail.
 7. Szkolenie odbywa się w całości na platformie szkoleniowej. Rozpoczęty kurs można w dowolnym momencie zawieszać, aby powrócić do niego w przyszłości. Na ukończenie kursu pracownik ma nieograniczoną ilość czasu, o ile nie zadecydujesz inaczej i nie zgłosisz nam tego indywidualnie.
 8. Szkolenie kończy się egzaminem dostępnym także na platformie szkoleniowej. Egzamin jest nieograniczony czasowo, a do testu można przystępować wielokrotnie. Dane potrzebne do certyfikatu osoba szkolona podaje samodzielnie przystępując do egzaminu.
 9. Po uzyskaniu przez pracownika pozytywnej oceny z egzaminu otrzymasz od nas certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia BHP w formie elektronicznej PDF na maila, lub papierowej przesłanej pocztą. Formę certyfikatu wybierzesz przy finalizacji zamówienia na szkolenie.

Tak, to jest takie proste!

 

Jeśli jesteś pracownikiem:

 1. Za pośrednictwem e-maila otrzymasz od nas login oraz pierwotne hasło dostępu potrzebne do zalogowania się na platformie szkoleniowej. Po pierwszym zalogowaniu się powinieneś zmienić hasło dostępu na wymyślone przez siebie.
 2. Po zalogowaniu się otrzymasz dostęp do szkolenia. Dostępne szkolenia widnieją w głównym ekranie platformy szkoleniowej. Pierwsze zalogowanie się na koncie szkoleniowym jest równoznaczne z rozpoczęciem szkolenia.
 3. W trakcie odbywania szkolenia w przypadku pytań bądź niejasności możesz się z nami kontakować - w ramach szkolenia zapewniamy konsultacje specjalistów z dziedziny BHP.
 4. Odbycie szkolenia potwierdzisz zaliczeniem egzaminu. Egzamin jest nieograniczony czasowo i składa się z pytań jednokrotnego wyboru, do egzaminu możesz przystępować wielokrotnie.
 5. Po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu, otrzymasz informację o zaliczeniu szkolenia.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl